DOŚWIADCZENIE

KHT Group od 35 lat zajmuje się obróbką wszelkiego rodzaju metali. Obecnie zatrudniamy 150 osób na produkcji oraz ponad 50 w biurze. Dysponujemy halą produkcyjną o powierzchni 19 000 m2 i halą magazynową wielkości 10 000 m2. Dzięki automatyzacji procesów wytwórczych dostarczamy duże ilości produktów wysokiej jakości. Specjalistyczny i innowacyjny park maszynowy pozwala nam spełnić najwyższe oczekiwania naszych klientów.

Mamy również dużą i nowoczesną emaliarnię. Nasza wykwalifikowana i doświadczona załoga wyposażona w zautomatyzowane systemy techniczne ma ogromne możliwości projektowe i produkcyjne.

LOGISTYKA

W naszym dziale konstrukcyjnym i technologicznym pracują sprawdzeni specjaliści. Mają oni do dyspozycji nowoczesne programy projektowe, dzięki którym profesjonalnie i szybko realizują powierzone im zadania – od pomysłu przez projekt i wykonanie do odbioru przez zlecającego.

Procesy produkcyjny i logistyczno-magazynowy są w pełni zinformatyzowane. KHT Group jest certyfikowanym dostawcą dla największych firm na rynku instalacyjnym. Nasze produkty dostarczamy do punktów docelowych w Europie i Azji.

Aby nieustannie doskonalić produkty, utworzyliśmy własny dział badań i rozwoju. Innowacyjne rozwiązania naszych konstruktorów otrzymały wiele nagród i patentów na czterech kontynentach. Ciągłe usprawnianie procesów i organizacji zapewnia nam pozycję lidera w branży.

WŁASNA MARKA

Rok 2022 był czasem przygotowań do ekspansji pod własną marką buforów CO oraz wymienników CWU. Po wielu miesiącach prac nasi projektanci, konstruktorzy i technolodzy ukończyli projekt wdrożenia produkcji KHT Group.

Nasza nowoczesna linia jest w pełni zautomatyzowana. Dzięki temu możemy wykonać ponad 10 000 wymienników i buforów miesięcznie. Na potrzeby produkcji i dystrybucji nowych produktów z branży techniki grzewczej wkraczamy z nową marką na polskim rynku KHT Group.

PRODUKTY

W celu ciągłego doskonalenia produktów posiadamy własny dział badań i rozwoju. Innowacyjne rozwiązania naszych konstruktorów zostały uznane wieloma nagrodami i patentami na czterech kontynentach. Ciągłe doskonalenie procesów i organizacji zapewnia nam pozycję lidera w naszej branży.