KHT Group Sp. z o.o. – wiodący producent buforów, wymienników, elementów hydraulicznych, szaf hydraulicznych, pomp ciepła, grzałek i innych urządzeń z zakresu technologii grzewczej i hydraulicznej, poszukuje partnerów do współpracy B2B zarówno w Polsce, jak i w innych krajach Europy.

Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy z dyrektorem zarządzającym lub już istniejącą grupą sprzedażową, która mogłaby reprezentować Spółkę i promować nasze urządzenia na rynkach krajowych i zagranicznych. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, wsparcie techniczne oraz możliwość budowania długofalowych relacji biznesowych.

Jeśli Państwa firma posiada doświadczenie w branży grzewczej i hydraulicznej, a także zdolności sprzedażowe oraz zasięg na rynkach europejskich, zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy.

Zapewniamy, że nasze urządzenia posiadają najnowsze innowacje technologiczne, które sprawiają, że są niezawodne i skuteczne w swoim zastosowaniu. Nasza firma stawia na ciągły rozwój i inwestuje w badania, aby zapewnić klientom produkty najwyższej jakości, spełniające najbardziej rygorystyczne standardy. Dzięki naszej innowacyjności i niezawodności, możemy być pewni, że nasi partnerzy biznesowi zaufają naszej firmie i produkowanym przez nas urządzeniom.

Jednocześnie zapewniamy naszych partnerów o solidności i wysokiej jakości naszych urządzeń poprzez udzielanie atrakcyjnych gwarancji oraz obsługę posprzedażową. Nasze urządzenia są objęte gwarancją, która zapewnia naszym klientom poczucie pewności i zadowolenia z dokonanych zakupów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich propozycji współpracy na adres e-mail: biuro@kht-group.com lub kontakt telefoniczny pod numerem +48668122914

Dziękujemy i liczymy na owocną współpracę!
Z poważaniem,
Zarząd KHT Group sp z o.o.